Novinky

06.06.2012 20:36

Taaaaaaak, za posledny mesiac sa nič take prevratne či vo výcviku alebo nejakých výstavných úspechoch u nás nezmenilo. Začíname trénovať aport, dúfam to pôjde rýchlo a ľahko ;) Irwin je veľmi chápavý a rýchlo sa učí tak by to nemal byť problém.

Taktiež oddych a zábava patria k životu tak sme si našli nových kamarátov, dokonca sa už aj str.slovensko začína zapratávať vyžlami a jeden taký malý dubák sa prisťahoval do Bojníc. Zoznámili sme sa s majiteľmi na vlohách, prišli nás podporiť aj na výstavu v BB a týždeň na to už boli u nás na návšteve... kedy sme si naplánovali super deň, ktorý začal kúpaním tých našich nezdarencov ryšavých, potom sme zažili menší off-road keď sme sa vytrepali na Bralovu skalu (kámošom sme povedali čo na nich chystáme a oni sa dorútili na passate :D tak ale prežili bez ujmy aj oni aj auto) a všetko sme zaklincovali grilovačkou...

fotky: https://janairwin.rajce.idnes.cz/Navsteva_Amy/

Posledný májový víkend sme boli podporiť kamošov na klubovú výstavu v Radošovciach. Počasie vyšlo super, stretli sme sa s kamarátmi a taktiež sme ich veľa spoznali.

fotky: https://janairwin.rajce.idnes.cz/Vystava_Radosovce_Mlyn_27.5.2012/

Budúci týždeň nás čaká povinná jazda do Banskej Bystrice na vyšetrenie DBK, tak dúfam je Irwinčok v poriadku a výsledok budú super! Výstavy ani skúšky zatiaľ žiadne neplánujeme... všetko záleží od výsledku ;)