MVP Bratislava

21.08.2012 09:55

V sobotu (18.8.2012) sme sa skoro ráno vydali s Paolou, Dominikom a Ami Angel na dlhú cestu do hlavného mesta- Bratislavy, kde sa konala medzinárodná výstava psov... Ani nám tak nešlo o tú výstavu ale hlavne o stretnutie s kamarátmi s ktorými sme už dlho neboli.

Hneď ako sme prišli k nášmu kruhu tak prvé čo som počula bolo od Betky: "No kde si s tými palacinkami :D " Ako vždy prišli sme medzi poslednými - ale dôležité bolo že sme prišli. Hned sme sa privítali s Betkou a Brutusom, Luciou (ktorá ako na potvoru zase zabudla svojich vyžláčikov), Peťkou a Gyongyčkou, Lujzou, Mikim a Boničkou, Martou, Jožkom a Huntikom, Hankou s Bailey, Simonou s Asiou, Maťkou a Beou, ujom Lubom a Jervisom :D ,  Luciou a Ginou, Dadou a malou Linou a potom  veeeeeeeeelkou rodinou Buona Casa- Dankou, Yvkou, Hankou, Ivkou a ich zverencami- Sorbonnom, Coffee a Marley, Brokom a Charliem, Bugsym plus ešte ďalšími prckami Connorom, Morganom a Cayenne.. No bolo nás tam proste vela!  (dúfam som na nikoho nezabudla)

Keď sa na rad dostali vyžlátka hned sme sa všetci presunuli ku kruhu a začali silno povzbudzovať a ja pravdaže fotiť :D

Veľa kamarátom sa zadarilo a dostali krásne ocenenia... napr. Lubo s Jervisom si vybehali svoje prve V1 Cac, Ivka s Bugsym V2 res.Cac, Petka s Gyongy V1 Cajc (čím splnili podmienku pre udelenie JCH), Yvka s Coffee V2, Hanka s Bailey V1 Cac... no proste samé super výsledky padali!!! Všetkým dodatočne gratulujeme a prajeme ešte veeeľa ďalších super výstavných úspechov.

 

Po výstave sme sa rozhodli trochu schladit tie naše psiská a tak sme sa vydali na Zelenú vodu. Psiská sa tam vylietali, omočili, na poli vybehali a poňufkali a unavených sme ich naložili do auta a vydali sa na cestu domov... Pravdaže sme sa po dlhej ceste museli staviť ešte na výbornú večeru v Remate na chate Poniklec (na strašidielka) a mohli sme ísť domov :D...

 

Všetkým zúčastneným ďakujeme za super spoločnosť a skvelý deň!

 

A ešte raz- Vadaszfai Gyongy - nová JCH SR!!!